Aktualności

Wszelkie Newsy Dotyczące
Naszej Firmy I Nie Tylko

Spis Najważniejszych Aktualności

listopad 2017

Szanowni Państwo,
PL sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej projektu pt.: „Audyt i strategia wzornicza kluczem innowacyjnego rozwoju firmy PL sp. z o.o.” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.
Dokumentację można pobrać poniżej lub ze strony PARP.


Pobierz Dokumentację

  Wyniki zapytania  
Październik 2015

Jedna z naszych najciekawszych realizacji - budynek biurowy DENTSU AEGIS NETWORK przedstawione w październikowym wydaniu miesięcznika Architektura & Biznes. Więcej zdjęć można zobaczyć w zakładce realizacje oraz pobierając Case Study poniżej.

Pobierz Case Study
Październik 2015

Siedziba Cisco Polska- jedno z najnowocześniejszych wnętrz biurowych w Krakowie, które zrealizowaliśmy we współpracy z pracownią Studio Quadra już otwarte. Więcej informacji można znaleźć po kliknięciu w link.


www.ciscokrakow.com
Lipiec 2015

Miło nam zakomunikować rozwiązania oświetleniowe marki Plus Lighting zostały wybrane w nowych wystawach w Centrum Nauki Kopernik! Zapraszamy do zwiedzania! Więcej o nowych wystawach można poczytać na stronie podanej poniżej:

www.kopernik.org.pl
Lipiec 2015

Oświetlenie to efekt współpracy Plus Lighting z firmą Cushman & Wakefield. Zdjęcia z realizacji można już oglądać na stornie Kinnarps:

Zobacz Zdjęcia Z Realizacji
Maj 2015

Już w dniach 9-12 czerwca odbędą się największe na świecie targi oświetleniowe - Guangzhou International Lighting Exhibition. Jest to jubileuszowa 20 edycja targów. Obok Frankfurtu, Mediolanu i Hong Kongu jest to jedna z niewielu okazji do przeglądu całego rynku oświetleniowego i zobaczenia w jakim kierunku podążają rozwiązania ledowe. Nie może nas tam zabraknąć!