PlusLighting.eu

O Nas

Eksperci w oświetleniu

W Plus Lighting koncentrujemy się na ludziach i ich zdrowym środowisku pracy. Badania, projekty i innowacje, które wykorzystujemy do tworzenia wszechstronnych, nagradzanych rozwiązań oświetleniowych, przyczyniają się do poprawy jakości produktów, przestrzeni i życia. 

Dzięki bliskiej współpracy z architektami, inwestorami oraz głównymi wykonawcami specjaliści Plus Lighting są w stanie zapewnić klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

Oświetlamy odpowiedzialnie

W Plus Lighting koncentrujemy się na ludziach i ich zdrowym środowisku pracy. Badania, projekty i innowacje, które wykorzystujemy do tworzenia wszechstronnych, nagradzanych rozwiązań oświetleniowych, przyczyniają się do poprawy jakości produktów, przestrzeni i życia. Dzięki bliskiej współpracy z architektami, inwestorami oraz głównymi wykonawcami specjaliści Plus Lighting są w stanie zapewnić klientom rozwiązania najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

Celem USGBC jest przekształcanie budynków zarówno projektowanych jak istniejących tak, aby były energooszczędne, przyjazne dla środowiska, zdrowia, a także aby otoczenie poprawiało jakość życia użytkowników.

System BREEAM (Building Research Establishment's Environmental Assessment Method) to wielokryterialny system oceny budynków pod względem ich oddziaływania na środowisko. Opracowano go z myślą o nowo powstałych obiektach, jak też budynkach remontowanych i rozbudowywanych.

Certyfikat WELL jest systemem służącym do projektowania i oceny budynków oraz wnętrz opracowanym przez IWBI. Jest to pierwszy na świecie system certyfikacji skupiający się na zdrowiu, komforcie i dobrostanie użytkowników budynków.

Eksperci Plus Lighting są w stanie zapewnić każdy dostępny na rynku produkt oraz według wytycznych zaprojektować specjalnie dostosowaną oprawę oświetleniową.

Nasze marki